Подорож в Львів. Виїзд з Вінниці

Львів – це місто чудової архітектури, величних храмів, безтурботних вулиць, давніх площ та просто гарного настрою. Жива пам’ятка архітектури не залишає байдужим ні одного мандрівника. Раз поїхавши у Львів з Бідняжками можна отримати не тільки колосальну дозу емоцій, а познайомитись з новими людьми або зустріти давніх друзів.  Саме Львів – одне з найромантичніших містечок України, це дає право припустити, що атмосфера цього міста не тільки відкрита для друзів, а і гарна можливість зустріти справжнє кохання. Вважається, що Львів – є містом левів, і в ході нашої екскурсії можна переконатись в цьому. Львів нагадує за своєю архітектурою «Маленький Париж», через його неглибокі та затишні вулички, де скрізь пахне кавою та свіжою випічкою.

львів з вінниці

Бідняжки вирушають у Львів з Вінниці, але кожен охочий, завчасно попередивши,може приєднатись до нас під час дороги. 

Вихідні, свята або відпустка – найкращі моменти для того, щоб здійснити незабутню подорож у Львів. Саме тому, Бідняжки вирушають у Тур до Львову  у самий зручний для Вас час. Ми організовуємо поїздки у різні пори року для того, щоб побачити Львів різноманітний та у всій красі.

Поїхавши у Львів з Бідняжками  Ви маєте можливість відвідати наступні заходи відповідно до програми подорожі: фестиваль "Сиру та вина у Львові", де кожен охочий зможе скоштувати сирних смаколиків та духмяного вина; «Свято шоколаду у Львові», де справжній та апетитний шоколад «ллється рікою»; «Свято кави у Львові», де є можливість побачити як і чим живе світ справжньої кави. Бідняжки обирають саме ті місця, які захоплюють подих та на довго відкладаються у пам’яті кожного мандрівника.   

львів недорого подорож у львів львів бідняжки

Як правило, Бідняжки влаштовують вечірній похід до Оперного Театру, який набирає популярності серед поціновувачів мистецтва та просто охочих відвідувачів. Даний театр має цікаву історію та процвітаючу сучасність. З задуму відомого архітектора Зигмунта Горголевського було зведено Оперний Театр у Львові. Приносити радість глядачеві театр почав з 1900 року, саме цей факт дає зрозуміти, що відвідавши цей його ми занурюємось в культурну історію Львову і в той же час маємо змогу насолодитись співами оперних виконавців.

Бідняжки їдуть у Львів недорого, що дозволяє поринути у «міні Лондон», так тутешні інколи називають місто, за доступною ціною. Приємним бонусом є і комфортне розміщення, вчасне заселення та своєчасне виселення. 

Кожна подорож передбачає вільний час, зазвичай увечері, коли кожен може провести час в шумній компанії Бідняжок разом з Організатором подорожі або залишитись сам на сам зі своїми думками, мріями та враженнями. 

Львів вартий того, щоб бути побаченим!

Отже, Друзі, Ви з нами? Тоді, пригоди чекають на Вас!