Гірськолижний курорт «Гудаурі»

Гудаурі - молодий і один з кращих курортів Кавказу, що славиться не лише відмінними сертифікованими трасами, але і широкими можливостями для внетрассового катання - фрірайду. Мальовничий пейзаж і гірське повітря створюють неймовірну атмосферу єднання з природою, в той же час відпочинок в Гудаурі не позбавлений комфорту і необхідних благ цивілізації. Погода в Гудаурі переважно сонячна і тепла, а тому мандрівникам забезпечено гарний настрій. 

Настав Ваш час відпочити і приділити час собі і своїм близьким. Хіба ви не заслужили очікуваний відпочинок після тривалих трудових буднів? Безумовно. Тур-клуб «Бідняжка» готові вам в цьому допомогти. Кожен тур в Гудаурі продуманий до дрібниць, від проживання до цілодобової підтримки Організатора. Ми так само розуміємо наскільки важливо, щоб подорож була комплексною, умови проживання комфортними, проведення часу цікавим, а очікування відповідали реальності. Подорож з Бідняжками в Гудаурі принесе массу позитивних вражень, заряд енергії та шквал емоції.

Гірськолижний сезон триває з грудня і до середини квітня, що дає можливість насолоджуватись гірськими схилами впродовж довгого періоду. Висота снігового покриву на схилах становить до 2 м, при цьому природний ландшафт місцевості забезпечує низьку небезпеку сходження лавин. 

Курортне селище розташоване в 120 км від Тбілісі і в 360 км від Кутаїсі, біля Хрестового перевалу, на висоті близько 2196 м над рівнем моря. Кожного року безліч туристів прибувають до гірськолижного курорту Гудаурі, завдяки цьому інфраструктура Гудаурі активно вдосконалюється і доповнюється новими об'єктами, але незважаючи на таку популярність Бідняжки їздять у Гудаурі недорого. На території гірськолижного курорту  відкритий туристичний сервіс-центр, відділення швидкої допомоги, побудований супермаркет, що робить активний відпочинок в горах комфортніше, безпечніше і, звичайно ж, сприяє зростанню популярності селища. 

Всього на курорті існує 22 траси різної категорії складності, у тому числі 80% призначені для любителів (відмінно підійдуть для навчання і катання з дітьми). Можна покататися на снігоходах, не заважаючи при цьому лижникам і сноубордистам. Також на курорті є траси для катання на тюбінга (надувних санках). Для початківців і дітей змонтований 400 м бугель, а для досвідчених лижників підготовлені окремі траси слалому. Всі спуски в Гудаурі знаходяться вище рівня лісу, сертифіковані і добре підготовлені. Загальна довжина трас становить 57 км, довжина найдовшого спуску - 7 км, відповідно у Гударі є де розгулятись бідняжкам. На курорті постійно працюють снігоприбиральні машини, очищаючи щоночі понад 200 гектарів трас.

До речі, вирушивши до гірськолижного курорту Гудаурі з Вінниці, ми завітаємо у столицю Грузії -Тбілісі . Сучасний Тбілісі - економічний, політичний і промисловий центр Грузії. Його вигляд - яскрава суміш величних стародавніх соборів і напівзруйнованих фортець, старовинних кварталів і колоритних двориків з ажурними балконами, радянських будівель і ультрасучасних бізнес-центрів. Мандрівники їдуть сюди, щоб насолодитися чудовою природою, побродити по історичних місцях, познайомитися з темпераментними місцевими жителями, спробувати автентичну кухню - іншими словами, отримати незабутні емоції від відпочинку в стародавньому місті з широкою душею. 

Отож, Друзі, вирушаємо за пригодами у привітну Грузію!