На море! Одеса з Бідняжками – фантастичний відпочинок

Цього року ми підготували для тебе дещо дійсно вражаюче, адже ми не звикли до максимального комфорту на місцевих пляжах. Для всіх звичний тур в Одесу з Вінниці на електричці з купою речей та товкучка на вузеньких міських пляжах… Але не тут то було!
В нас для тебе особлива пропозиція, читай далі, або переходь за посиланням унизу.

Грибівка– море, якого ти не знав

Фантастичний тур у Грибівку (Одеса) вразить тебе з перших хвилин:
•    Комфортабельний автобус, що швидко доставить тебе до місця відпочинку
•    Широчезний пляж (60 м). Один із найчистіших пляжів Чорного моря
•    Ідеальний відпочинок для сімей із дітками
•    Готель в декількох хвилинах від пляжу
•    Безліч інших розваг

Саме Грибівка – це наше таємне місце. Існує історія, що наші організатори не дуже полюбляти тури в Одесу з Вінниці на море та кидали жереб, хто махне в Болгарію, а хто залишиться тут… Але після того, як нам  відкрилось це таємне місце усі сперечаються, хто перший помандрує у Грибівку. Тут нереально круто!

Особливості пляжу

Наш пляж розташувався у невеличкому селищі, він майже безлюдний… Але такий чистий та комфортний. Цілих шістдесят метрів пісочку, що лоскочить твої п’яти, ніжні морські хвилі, що оповивають твої коліна та яскраве сонечко, що гріє твої щічки…мммм… фантастичний відпочинок на морі – тур у Грибівку!


Подорож до Одеси

Тур в Одесу – це не лише море. Тому саме для тебе ми підготували неймовірну мандрівку містом, щоб ти дізнався увесь колорит та атмосферу міста. Більше деталей можна знайти за посиланням нижче, обрати для себе необхідну дату та вивчити програму подорожі. Тому якщо тебе зацікавила ця подорож – мерщій переходь! 


Наша екскурсія до Одеси у трьох словах:
1.    Деребасівська
2.    Опера
3.    Потьомкін

Це визначні місця, куди ми сходимо.
Ну у звісно ж фотопрогулянка! 

Що і ще…


Ми знаємо, що тобі хочеться по-особливому відпочити цього літа, тому наш тур-клуб «Бідняжка» зробить усе, щоб ти насолодився відпочинком на морі та ні про що не турбувався. Наші організатори створюють максимальний комфорт та супровід, готель – фантастичне місце на березі Чорного моря з чудовим сервісом. Обирай своє вільне місце!