Подорожі до колоритної Грузії

Гамарджоба, генацвале! Чи думали Ви, що колись відправитесь у подорож до Грузії? Тур-клуб «Бідняжка» здійснить цю мрію для Вас. Грузія – це багатство та велич культури древнього народу. Історія цієї країни пронизана крізь пам’ятки архітектури - давні церкви і могутні монастирі, які увінчали гірські кавказькі полонини та кручі.

Природа цього виняткового краю складається з стрімких річок, озер, яскравих лугів, високих гір та моря, яке омиває західну район Грузії.

В наш час тисячі туристів зі всього світу вирушають у Тур в Грузію, щоб на власні очі побачити красу природи, хвойні ліси, гірську місцевість, альпійські схили і мінеральні джерела. Бідняжки не стали виключенням, і тому декілька разів на рік ми збираємо валізи і вирушаємо у Грузію з Вінниці

Зазвичай, Бідняжки відвідують найвизначніші та найцікавіші місця цього чудового краю. Столиця Грузії - Тбілісі вразить Вас на стільки, що захочеться повертатись до цих безкрайніх простор знову і знову. Тбілісі – давнє містечко, яке розкинулось на берегах широкої річки Мтквaрi, а історія міста занурює більше ніж на 15 віків назад. Можна лише уявити розвиток подій впродовж століть цього міста, яка увінчана історією та легендами, а можна вирушити у подорож  з Бідняжками у Грузію і удостовіритись у відомих нам фактах та відкрити щось нове для себе.

У мандрівці маємо можливість відвідати місто Мцхета, яке є святим для кожного грузина. Уся Грузія багата на культурні та духовні пам’ятки, але саме Мцхета, у народі “Другий Єрусалим” – це Батьківщина культових місць. Мцхета являється святим містом, саме тому сюди вирушають християнські паломники і просто туристи з усіх земель. Перлиною міста є собор Светіцховелі й старовинний пейзажний монастир Джварі.

Також ми зазираємо у печерне місто Уплісцихе. Саме воно являється найцікавішою пам’яткою Грузії. Це скельне місто, яке в минулому налічувало майже 700 печер, сьогодення не настільки яскраве, тому маємо лише 150 – та цього вдосталь для крізь вікової мандрівки.

Вище перечисленні місця, не єдині пам’ятки, які ми збираємось відвідати, програма подорожі завжди оновлюється, тому слідкуйте за новинами на нашому сайті.

Бідняжки відправляються у подорож до Грузії недорого, що за відносно не велику суму, втілює головну мету подорожі – побачити колорит грузин, пізнати красу чудового краю та скоштувати національні страви та вино справжньої Грузії. 

Ми практикуємо раннє поселення та пізнє виселення для зручного відпочинку кожного з наших учасників, а гучна компанія Бідняжок забезпечить яскравий та незабутній вікенд впродовж відпустки.

Друзі, якщо ми Вас переконати, тоді вперед за пригодами!