Бідняжівські мандри на День Незалежності
А ви були з нами на День Незалежності? Ми вже вирушаємо в нові мандрівки, і лише зараз зрозуміли, як багато мандрівок нам вдалось здійснити. Тож тепер готові поділитись з вами нашим щоденником мандрів.
Морський відпочинок
Почнемо із морського відпочинку, наші Бідняжки були у різних куточках України: пірнали і в Чорне, і в Азовське море. Так на чолі із Іриною Пишною група наших мандрівників підкорила Коблево (особливо Андрій Рудик зі своїми піснями).
![]() |
![]() |
![]() |
Ми влаштували концерт на березі моря з багаттям, гуртом співали та насолоджувались невимовною атмосферою, милувалися заходом сонця та танцювали у місцевих клубах. Крім того, славно відвідали аквапарк та дельфінарій.
А інші наші мандрівники відправились 21 серпня на Азовське море і до цих пір гріються там на сонечку разом із Юлією Ковальчук. Тут фантастичний пляж, теплесенька водичка, гарячі джерела Арабатської стрілки та лікувальні грязьові ваа-а-анни))) Ми робимо періодично туди "набіги", тому приєднуйтесь!
![]() |
![]() |
![]() |
Ну і звісно, що ми не залишили без уваги улюблену Затоку. Оля Салтан повезла туди свою компашку, яка насолоджується відпочинком на повну.
![]() |
![]() |
![]() |
Мандрівки на один день
Звісно, що не всі мандрівники мали змогу відлучитись із міста надовго, тому у нас були і яскраві одноденні поїздки. Так, Анастасія Борзик провела День Незалежності у Межигір’ї та Київській Русі. Ми відвідали унікальний кінологічний центр, побачили шедеври середньовічної архітектури та відчули атмосферу величної епохи князівської Русі.
![]() |
![]() |
І мали ми ще одну ну дуууже інстаграмну мандрівку 23 серпня разом із Ксенією Боцул. Це справжній InstaWeekend Ми відвідали 3 живописних кар‘єри у Іванові, Жежелеві та Черепашинцях, насолодилися пейзажами. Побачили блакитну водичку, як на Мальдівах та влаштували неймовірно смачний пікнік.
![]() |
![]() |
Наша Ксенія вельми завзята, то му в неї була ще одна мандрівка: аквапарк і кінна ферма.
Нам провели екскурсію на КСК «Вінниччина» та покатали верхи на конях! А далі Бідняжки поїхали релаксувати в аквапарк «7 океан», де плавали у басейні, ніжились у джакузі, сауні, з’їжджали з екстремальних гірок і насолоджувались відпочинком.
![]() |
![]() |
Любителі екстремального відпочинку мали аж два сплави. Разом із Майєю Пчьолкою Бідняжки підкорили Дністер. Насолоджувались неймовірними краєвидами, божественним заходом сонця та ніжились під останніми літніми променями.
![]() |
![]() |
![]() |
Деяким цього було замало і вони відправились у іншу подорож, де був і сплав, і сап-борд, і шашлик.
«Добре, що погода Бідняжок не злякала: на зміну дощу вийшло сонечко! Цього разу з нами пливли ще й дітки! Ще ті сміливці. Підкорили катамарани та сап-борди за один день! Тому всі заслужили дуже смачного шашличка))», - ділиться враження Майя.
![]() |
![]() |
Це були фантастичні вихідні. Приєднуйся до нас у наступних мандрівках: сплав по Дністру та по Бугу
Ну і як же без Львова та Карпат!
Разом із Іриною Гаращук славно потусили у Львові на День Незалежності. Багато чого відвідали та побачили. Були поблизу водоспаду Кам’янка, відвідали зоопарк Лімпопо, катались на трамвайчику та обіймались із кізочками.
![]() |
![]() |
![]() |
А Анастасія Попович дала можливість нашим мандрівникам поніжитись у купальнях Косино та насолодитись природою Карпат. Так само і наш Паша Власюк мандрував із Бідняжками Закарпаттям. Краса та й годі!
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Юна Монастриська ділиться і своїми враженням з мандрівки "Купальні Карпат":
"Ми повернулися з «Купальні Карпат» Насолоджувались гуцульським колоритом на полонині "Перці". Там ми слухали цікаві історії та легенди, куштували смачненьких наливочок та сирів, танцювали та грали на місцевих музичних інструментах. Жили ми в Буковелі тому сповна використовували всі можливості то розважались на повну )) Їздили купатись в мінералізованих водах Солотвино, а на завершення гуляли стежками Довбуша та познайомились із затишним містом Івано-Франківськом.
![]() |
![]() |
|
Прекрасні вершини Драгобрату підкорювала група на чолі з Андрієм Рибачком. Три дні трекінгу у неймовірно сприятливу погоду 50 сміливців, дослідників, любителів природи та безнадійних романтиків пліч-о-пліч пройшли 40 км по наших українсих горах!
![]() |
![]() |
Купались та набирались сил в гірських озерах, підкріплялись чорницею та джерельною карпатською водою, ночували під горою біля озера, відвідали вівчарів, обїлись сиру, потіскали овечок, собак пастухів і їх цуценят. Фух! Та їх не переслухати і не переповісти))) І це ще не все: Юрій Пілявоз приготував просто в горах на всю групу борщ та банош - от вже ж балує Бідняжок!
![]() |
![]() |
Можемо тільки уявити, як там круто і смачно) Або ж перевірити особисто на наступний рік, бо то вже традиція - на День Незалежності Бідняжки гуляють по Свидовецькому Хребту. А ще згодом можна буде переглянути відео з цих мандрів від Олександра Антонюка та Ірини Рибачок.
![]() |
![]() |