Банско - гірськолижний курорт №1 в Болгарії

Болгарія відома всьому світу не тільки теплим морем та золотими пісками, але і прекрасними можливостями для гірськолижного відпочинку в Банско. Сім’ям, закоханим та просто друзям які полюбляють лижи та гори, ця країна пропонує відпочинок, де можна насолодитися катанням і відпочити в оточені мальовничої природи. 

Банско – найбільш відомий болгарський курорт, який підійде в першу чергу тим, хто на старті підкорення лиж, проте, оцінять його і професіонали. Демократичні ціни, широкі пологі траси і розвинута інфраструктура манить з кожним роком все більше і більше туристів. А відсутність мовного бар'єру допоможе відчувати себе більш впевнено в лижних школах, кафе, ресторанах та готелі. 

Обравши тур в Банско для зимового відпочинку в Болгарії, ви зробите вірний вибір, адже це не тільки обслуговування на вищому рівні, а і Всесвітня природна спадщина ЮНЕСКО, що дозволить вам насолодитися неймовірними красотами і пейзажами прекрасних Балкан, поєднуючи з дивовижним відпочинком на гірськолижних схилах.

Банско - досить компактне місто-курорт зі своєю родзинкою. Вузькі вулички, запах смачного диму, що виходить із опалювальних вугіллям і дровами будинків, незліченна кількість колоритних болгарських ресторанчиків-механ з завжди святковою атмосферою, історичний центр міста з дерев'яними і писаними будиночками, церквами і приголомшливі види на засніжені вершини Пірінськіх гір - все це надовго залишається в пам'яті у туристів, що відвідали гірськолижний курорт. Тур-клуб «Бідняжка» їздять у Банско недорого, але в той же час можуть комфортно відпочити на курорті . 

Комфортне розташування нашого готелю, раннє поселення в перший день та пізнє виселення в останній день відпочинку, перетворить подорож з Бідняжками у Банско на казку. Бідняжки вирушають у Банско з Вінниці, але попередньо узгодивши з Організатором поїздки, можна приєднатись до нашого автобусу впродовж нашої дороги.

Болгарський гірськолижний курорт Банско знаходиться на висоті 936 метрів над рівнем моря, а перепад висот становить 930 - 2560 метрів. Відпочиваючи мають у розпорядженні15 трас загальною протяжністю 75 км.  Гірськолижний курорт з понад 2-х метровим засніженим покривом, налічує різноманітні підйомники: 8-ми місна гондольна канатна дорога Бансько-Бандерішка (в Україні поки таких немає);6  крісельних підйомників; один 3-х місний підйомник; 6 бугельних; 10 дитячих. 

Але, крім облаштованих трас і схилів, Банско - це величезний простір для фрірайду. Сотні кілометрів нетронутого снігу, де тільки кожен собі хазяїн, та кожен самостійно вирішує, де там траса. Як зазначається на офіційному сайті, в Банско найбільший простір для фрірайду - понад 750 км гірських схилів. На точку старту можна дістатись на підйомниках, снігоходах або вертольотом Мі18.

Отож, Друзі, вперед підкорювати болгарські гори!