- Вінниця
- Лінія Арпада
- Сент-Міклош
- Мукачево
- Берегово
- Невицьке
- Ужгород
- Середнє
- Вінниця
Деталі та родзинки подорожі
Організаційний збір
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Враховано
Додатково
Організатори
Програма подорожі
Найбільший бункер в Україні з часів Другої Світової війни зберігся на Закарпатті у с. Верхня Грабівниця.
Унікальна історична пам'ятка України - майже один кілометр підземних тунелів, побудованих свого часу угорцями для захисту Карпат від військ Радянської Армії.
Зараз збережено більше ніж 800 метрів всіх тунелів бункера. І хоча це звичайно, не всі масштаби бункеру, які були в часи Другої Світової війни, але все одно в Україні він є найбільшим підземним бункером, збереженим з того часу і також являється одним із найбільших, що збереглися у Східній Європі.
На даний час доступними для відвідувачів є близько 500 метрів підземних тунелів і приміщень різного призначення. Нам проведуть екскурсію з якої ми дізнаємось про військові операції, будівництво оборонних споруд у Карпатах, призначення приміщень, систему життєзабезпечення об’єкту.
Сент-Міклош, з угорської – Святий Миколай. Цю назву замок позичив у містечка, яке власне колись так і називалось. Звів його тут знаменитий угорський воєвода барон Перені.
Тепер тут хазяйнує художник – литовець за походженням з українською душею. Більше десяти років тому Йосип Бартош закохався у це місце і взяв замок майже руїною, поступово митець його відновлює та реставрує.
Замок Сент-Міклош залишився в пам’яті поколінь завдяки історії кохання, яка пережила віки. Любов чарівної княгині до молодого лідера повстанців-куруців стала головною подією, за якою пильно спостерігала уся тодішня західноєвропейська знать. При відвідуванні замку нам неодмінно скажуть: в Мукачівському Ілона Зріні воювала, а в Чинадієвському кохала
Ресторанний комплекс "Порядний Ґазда" - заклад, який знаходиться у підніжжі однієї із найвизначніших пам'яток історії - замку "Паланок". Тут готують їжу за рецептами, які перевірені століттями. Ми відчуємо справжню закарпатську гостинність, та спробуємо автентичну кухню цих країв.
Однією з найдавніших українських фортець в Україні є відомий замок Паланок у Мукачеві. Його середньовічні стіни до нині зберігають чимало таємниць та легенд.
Споруда розташувалася на горі вулканічного походження, а місто фактично будувалося навколо неприступної фортеці на рівнинній території.
Фортеця поділена на три тераси, три рівня: Верхній, Середній і Нижній замки. Досі невідома точна дата заснування замку, але він згадується вже в документах XI століття.
Друзі, усі оглядові майданчики на період військового стану у замку закриті, але й без них тут є на що подивитись.
Термальні води басейнів оздоровчого комплексу «Жайворонок» відомі на всю Україну своїми лікувальними властивостями, тому що містять різноманітні мінерали та мікроелементи.
Весь секрет у тому, що вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 метрів. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому ми матимемо можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.
Температура води в термальних басейнах становить від +25 градусів Цельсію до +40.
Невицький замок – один з найбільш древніх закарпатських замків, що володіє довгою і дуже цікавою історією, а його автентичність, як стверджують фахівці, не має рівних у всій Європі. Сьогодні він по праву вважається однією з найцінніших архітектурних пам’яток Закарпаття
Ужгород – місто мультикультур, ароматної кави, старовинної архітектури та дивовижних милих міні-пам’ятничків. Це місто натхнення, любові, радості, щирості, відчуттів і толерантності. Місто, яке закохує – саме так кажуть про давній тисячолітній Унгвар і туристи, і самі його жителі.
Ужгородський замок розташований в центрі міста на Замковій горі. Це унікальний зразок укріплень бастіонного типу на закарпатських землях, шедевр романського архітектурного стилю. Споруди фортеці відносяться до XII – XIII століття.
Унікальним винним підвалам у селищі Середнє на Закарпатті близько 450 років, вони є найстарішими в Україні, занесені ЮНЕСКО до десятки кращих винних підвалів Європи. Їх, безумовно, варто відвідати! Підвали будували полонені турки в 16 столітті, спочатку вони були призначені для оборонних цілей, але потім стали використовуватися для зберігання вина. З тутешніх дубових бочок вино свого часу поставлялося кращим європейським дворам.
Замок був побудований лицарями-тамплієрами і за своїм зовнішнім виглядом дуже нагадував давньоримські прикордонні сторожові вежі.
Сьогодні від легендарного Середнянського замку залишилися лише руїни чотирикутної вежі. Її лицьова поверхня складається з великих і дрібних кладок, добре відшліфованих каменів. У минулі часи вежа складалася з трьох ярусів і досягала 20 метрів. Товщина стін варіювала від 2,5 до 3 метрів.
Як свідчать численні дослідження, побудований він був на рубежі 12-13 століття.
Корисні поради
• Беріть з собою рушники, одяг для купання та гумове взуття, оскільки ми відвідаємо термальні води "Жайворонок".
• Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.
• Вартість вхідних квитків на екскурсійні об'єкти може змінюватись залежно від рішень їх адміністрації та не залежать від організаторів.